1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Fito nga youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Fitolek, 22 Prill 2020.

 1. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve,po shkruaj per here te pare, edhe une kam nje account ne youtube dhe doja te bashkepunojme te gjithe per te fituar lek, kam krijuar dhe nje grup ne fb "Te fitojme nga youtube"permes te cilit mund ti shperndajm llogarit tona te youtubes dhe i bejme njeri tjetrit subscribe.
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bone grupin share ktu bro ,po osht shume shtir me pas monetize me yt shumica jan largu . prej rregullve t reja t teprume.
   
  Fitolek pëlqen postimin.
 3. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pikerishte per kete e bera ketu postimin, sepse po te jemi ne grup 1000 persona atehere secili nga ne subscribe kanalit te njeri tjetrit dhe besoj do ja dalim te behemi partner me youtube
   
  Leo205 pëlqen postimin.
 4. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk besoj se jane te teprume sepse nuk mund te fitoje cdokush qe ka nje pc ose cel, te kopjoj 2-3 video , ti hedhe ne yt e te fitoje lek. Edhe pstj ben spam neper grupe , neper msg, etj
  Si mendon ti, pse mos te fitoje autori i permbajtjes ??
   
  Mr.Gh0$T dhe Fitolek pëlqejnë postimin.
 5. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  ja i bere kto 1k subs po 4k or si do ti besh ke na i ide se un 1k subs i kam ber me indian te kryjn pune kan hap nga 5 channels she bejn sub4sub

  problemi o te oret lale kam 1 muj qe vetem 200 ore kam ber une
   
  Fitolek pëlqen postimin.
 6. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po pasi te behen 1000 subscribe atehere secili nga ne te shikoj videot e njeri tjetrit brenda javes do behen 4000 ore, se ju e keni bere me indian por ata nuk shikojne videot e juaja, qellimi eshte te behemi partner me youtube. Kjo do na marri nje jave kohe me se paku ndoshta 1 ore ne dite
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
 8. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po promovoje pak në FB, pak edhe në Youtube, por edhe në faqe që kanë pak trafik dhe arrin :)
   
 9. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk e di pse por kam ndjesin se me kete iden e bashkepunimit mund te arrijme
   
 10. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Unë nuk merem fare me Youtube vllai ka vite, ju uroj të arrini sa më shumë
   
 11. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  mendimi im eshte pervishju punes bej video beje grupe ne fb ne ig dhe ata subscrioe qe te duhen beje me videot e tua qe te behesh me i besuzhem ne youtube .cfar kujtin ti se se do kalosh monetize pa verifikim se si i ke bere oret e pune s dhe subcribe . te uroj tja arish qellimit qe ke dhe mundohu vet ta ngresh chanellin per cdo penges qe do lesh mund ta gjesh ne kete forum nga anetaret me pervoj .respekte
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nese nuk ke nje plan pune nuk ja vlene as te lodhesh, ne youtube nuk mjafton vetem vullneti poo duhet edhe puna, shoh ne forume e grupe lufton si ti arrim 4k watchtime, dhe 1000 subs, nese s`ke nje plan per ti arrit keto thjesht smundesh te fitosh, ka ike ajo koh kur ne youtube ke fitu leht dhe shpejt, un kam punu me youtube disa vite, kam fitu mjaft, po tani kam heq dore se u be shum e veshtire te sigurosh material origjinal s`ka ide, te kopjosh idet e te tjereve te duhet shum fat te besh dicka te madhe, ka dicka qe nuk dim ne youtube, me te njejten pune te njejtat permbajte ndoshta edhe video me interesante mu sme ka dheze, dikujt tjetr i dheze ,ndoshta ketu ka te beje edhe lokacioni, me siguri yooutube ka nje rand list shtetet ne search engines..
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 13. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  O djema nuk osht thelbi mi bo 1k subs edhe 4000 or shikime , esenca osht qe ta refuzojn permbajtjen refused content , ka ik koha yt , u kon ni kohe e art qe jan bo milionera do do me ket sport . po qka me bo. vetem se edhe yt ka humb publishera e reklamus shume
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk eshte ajo. Do origjinalitet. Para dy ditesh me erdhi ky email:
  Congratulations -- your YouTube channel, xxxxxx, has been accepted into the YouTube Partner Program and is now able to monetize on YouTube!
   
  Alkeo, DailyTeCh dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 15. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kam shok qe kan pas kanale me 400k subs , me video t krijume vet , edhe kan hup monetize vllaqko , nvaret nga tena , video qyhs osht qfar permbatje , qfar kualiteti , kejta sepse kanalet kqyren manuasliht tash per monetize pra nga nje njeri .
   
 16. Fitolek

  Fitolek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po mire ka ndonjeri ndonje ide si mund te fitojme nga interneti
   
 17. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me ane te fb fanpage esht 1 nga me te mirat por dhe kjo ka kushte te saja.
   
 18. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Ka shume menyra te tjera shoku
  fiverr
  clickbank
  digistore24
  influencerc
  funpage
  upwork
  freelancer
  she shume te tjera por kryesorja eshte mundou mesoi keto si punoet ke tutorjale pa fund ne internet . KLM
   
  bthaci dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si jeni , Nese doni views permanetly :) hyni ne https://viralchop.com/ dhe ngarkoni videot e tuaja prej channelit tuaj kshu do e harrini watched :) !
  Jan dhe webfaqe te tjera qe te mundesojn me marr views
  1 - https://www.myvidster.com/
  2 - https://www.quora.com/
  3 - https://www.myvidster.com/
  4 - https://sharree.com/
  5 - https://www.xaniatube.com/
  6 - https://www.godtube.com/
  Kurse tk kjo mund te marresh me miliona views :) https://archive.org/
  Dhe e preferuara ime esh qe ti beni share dhe neper grupe ne fb :) !
  Diten e mire te gjithve !

  Thanks Me Later :) !
   
  Last edited: 24 Prill 2020
  miraxh, lojrafati, *VLORI* dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 20. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  sa kohe tu vonua se e futa njerin sot per ne aprovim po kam frik se do vonohet per arsye te corones
   

Shpërndaje faqen

Loading...