1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Fito kriptomonedha nga Moon Faucets

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga KingKong, 3 Shkurt 2018.

 1. KingKong

  KingKong Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve!

  Deshta ta ndaj me ju nje metod se si te fitojm kripomonedha permes Moon Faucets!

  Gjithcka qe ju duhet eshte nje wallet ne Coinpot!
  [​IMG]
  Regjistrohemi dhe verifikojme me email!
  Pasi ta kemi hapur wallet-in shkojme Moon Bitcoin - Linku me referral - Linku pa referral nese do te regjistroheni me linkun referral nuk do te humbeni asgje nga fitimet tuaja.
  1.
  [​IMG]
  2.
  [​IMG]
  3.
  [​IMG]
  Ju mund te klikoni dhe fitoni cdo 5 minuta Satoshi gjithashtu ka dhe bonuse tjera ku mund ti risni 500% fitimet tuaja ne Moon Bitcoin, njejt si Moon Bitcoin dhe 4 webfaqe tjera, regjistrimi behet i njejt sikur se ne Moon Bitcoin vetem me sign in.

  Moon Litecoin - Linku me referral - Linku pa referral
  Moon Dogecoin - Linku me referral - Linku pa referral
  Moon Dash - Linku me referral - Linku pa referral
  Moon Cash - Linku me referral - Linku pa referral
  Gjithashtu ju mund te fitoni satoshi dhe nga 2 webfaqe qe jane te lidhuara me Coinpot.

  Bonus Bitcoin - Linku per regjistrim
  1. Shenoni emalin e njejt me ate te Coinpot dhe duhet te verifikoni account-in ne email.
  [​IMG]
  2.

  [​IMG]
  Ketu mund te klikoni claim cdo 15 minuta te fitoni satoshi gjithashtu merrni bonusin 5% e shumes se fituar ne 3 ditet e fundit per cdo claim.
  I njejti regjistrim eshte edhe ne webfaqen tjeter BitFun - Linku per regjistrim dhe ketu mund te merrni satoshi cdo 3 minuta.

  Te gjitha fitimet keta shkojne ne Coinpot.co ku pastaj mund ti konvertoni te gjitha ne nje monedh ose ti mbani ashtu dhe ti terhiqni ne walletet tuaja.

  Shumat minimale per ti terhequr nga Coinpot.co:
  Bitcoin: 0.00002
  Litecoin: 0.002
  Dogecoin: 50
  Dash: 0.0002
  Bitcoin Cash: 0.0001
  Ja 2 pagesat e fundit nga Coinpot ne Binance!

  [​IMG]

  Nese keni dicka te paqarte beni pyetje dhe do tju pergjigjem, uroj qe te fitoni dhe ju dhe deshiroj gjitha te mirat!
   
 2. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pak fiton ktu pak e hiq
   
 3. KingKong

  KingKong Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  I pasur me ket sun bohesh po per ata fillestart qe dojn me fillu eshte mire me nis me fitu pak edhe pastaj mendoj do te ken edhe me shume interesim dhe do ti kuptojn me mire monedhat digjitale!
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Fakt qe smunesh me fitu shum po munet me pas dikush fat si une, tu lyp faucet hubs per me fitu btc n2015 mpaten dal nwallet 15-20$(kom lujt edhe roll games) edhe skom mujt me ble kurgjo shkaku fee e lart, po n2017 qato u rriten ne euro me 3 shifra :p
   
  Platon OG pëlqen postimin.
 5. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ti paske pas fat une hiq skom fat ne kto sene po menoj
   
 6. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
   

Shpërndaje faqen

Loading...