1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito Cryptocurrency

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bushido King, 6 Shkurt 2019.

 1. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  63
  Fito Electroneum gratis cdo dite vetem me instalimin e aplikacionit te sapo lancuar per IOS(iphone) .Menyra e fitimit eshte Cloud Mining qe dmth vetem duhet te instaloni dhe regjistroheni ne Aplikacionin Electroneum qe e kerkoni ne App Store dhe nuk keni nevoje te leni aplikacionin hapur(nuk eshte mining me paisje)mining behet ne serverat e tyre. Nese regjistrohesh me referall fiton 1% fitim me shume cdo here me referral timin:EA7EF4
   
  Last edited: 6 Shkurt 2019
  @science dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kush garanton qe eshte cloud dhe Ku eshte fitimi I kompanise ketu?
   
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pasi qe eshte nje konkurence shume e madhe ne crypto valuta ndermjet consave ne pyetje ketu eshte lufta per terhjeken e perdoruesve dhe arritjen e fames dhe perdorimit te coin,nuk eshte vetem kjo kompani por shume tjera per me i mbajte klientet shperblejne ne menyra te ndryshme : cold staking etj.
   
 4. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  A e perdor moti ket bro ? se edhe une e perdori. Pata me te pyt diqka lidhje me transfere !
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  43
  mun me ta ngadalsu telefonin ky app
   
 6. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e ngadalson Telefonin per arsye se ky perdor vetem internetin edhe ata ne sasi shum te vogel.
   
 7. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk duhet ta mbash hapur app-in,vetem s paku nje here ne jave e ban log in sa per te qene aktive llogaria e e mshele tani.
   
 8. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  63
  Jo nuk e perdori une pasi qe app pa kene vetem per android e une ,tani prej 2 shkurt eshte lancuar App edhe per IOS.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 9. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne rregull bro (Y)
   

Shpërndaje faqen

Loading...