1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Bitcoiner, 24 Mars 2018.

 1. Bitcoiner

  Bitcoiner Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!

  Sapo lexova nje menyr ne nje forum te huaj se si te fitoni BitCoins permes Google Chrome. Ajo ju mundeson juve te fitoni duke bere mining kur ju e keni hapur Google Chrome ose nepermjet referave.
  Ate e aktivizoni thjesht si nje extension.
  [​IMG]


  Ky eshte linku ( https://getcryptotab.com/422369 )
  Nese mundeni te regjistroheni si referi im.
  Ju faleminderit!
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Edhe linku pa refferal

  + kete e ka shperndare edhe nje antar tjeter
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po un e kam shpernda, po nuk jam tu praktiku, sepse shum me mundon PC me sa e kam verejt shum e aktivizon PC.. dhe duhet kogja nje shum te madhe per te mund te be transferin e par...
   
 4. Bitcoiner

  Bitcoiner Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un per mining nuk po e perdor fare pasi dhe e ngarkon shum dhe fitimi i vogel por nga referat fiton disi
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po nese arrin te sigurosh referals mir eshte suksese,
   
 6. Bitcoiner

  Bitcoiner Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po po ate po mundohe mte bej te fitoj sa me shum refera
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk bon kjo kur ta aktivizoni ket extension cpu rri shum lart dhe ta ngadalson kompjuterin shum ehde mund me ta demtu teper pc-ne
   
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  306
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te ngatalson shum pcn/laptopin ky web.
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...