1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito 25 dollarë vetëm për t'u regjistruar

Tema tek 'Depo' e hapur nga arsen mesri, 18 Mars 2020.

 1. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Lehtë si kjo, regjistrohuni në faqen e mëposhtme dhe filloni të grumbulloni para !
   
  Last edited by a moderator: 19 Mars 2020
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  568
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  mashtruese eshte sjep pare mos hup koh palidhje
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  rip gjera te 2009 jan rikthyer, fake mos humb koh me kto
   

Shpërndaje faqen

Loading...