1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fito $150-200 ne jave me Dropshipping

Tema tek 'Mësime' e hapur nga DardanDaci, 30 Prill 2020.

Tags:
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Bon edhe mu, flm.
   
 2. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mund te ma dergosh?
   
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje

  Ma Dergo Edhe Mua ,Flm
   
 4. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  mundesh?
   
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  pm ✌
   
 6. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Duhet të ketë kleçka. Duhet të jetë besoj me aftësinë për të bindur klientin për të shitur produktin me çmimin më të lartë sa ç'është origjinali, sipas kësaj përgjigje, dhe mban vet përgjegjësi për produktin. Një tjetër thotë që nuk është aq e thjeshtë në këto vite, qofsha gabim.
   
  Last edited: 30 Prill 2020
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje mund ta dergosh privat
   
 8. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  A eshte me?
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mund te ma dergosh ?
  Faleminderit
   
 10. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese ke mundesi ma dergo dhe mua
   
 11. CASPARONE

  CASPARONE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe mua nese mundesh
   
 14. Ediss

  Ediss Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  +1 amundesh ?
   
 15. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma dergo dhe mua ta shikojme ca behet, thank you
   
 16. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Tani po jua nis te gjithve qe keni komentuar.
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 17. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  +1 bro
   
 18. Pssyccho

  Pssyccho Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Jam i interesuar per kete tutorial
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
 20. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, nese ke mundesi ma dergo edhe mua. Faleminderit paraprakisht.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...