1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Fitimet Online Biznes

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga donate, 23 Korrik 2019.

 1. donate

  donate Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje ju qe punoni kogja moti kete lami a e keni tregjistruar biznesin se bankaf e Kosoves po nxjerrin probleme? Gjithe tmirat
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mas miri qiti paret payoneer o vlla paguja Fee payoneerit nasht edhe skan qka t'bojn tybe se nese i qet n'banka t'ks kan me ta tesh se kta ATK leshat ja kan nis mu gju edhe knej bre zoti i vraft hoo :D taksirat qato 5$ per terheqje ma shume me payoneer hahaha.
   
 3. donate

  donate Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Problemi prej paypalit payoneer smundesh
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Hape ni llogari ne Shqipni ne raiffeisen edhe lidhe me paypal i transferon atje
   
 5. donate

  donate Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Spo dhojn visa per momentin veq master
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,024
  Pëlqimet:
  253
  Pikë nga trofetë:
  163
  neser merni shuma t mdhaja normal qe jaw teshin , edhe ma mire mi deklarure pagun bile trust
   
 7. donate

  donate Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  I dijm kto sene so puna per trust po per shum sene sna jesin pare npexh sen
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,024
  Pëlqimet:
  253
  Pikë nga trofetë:
  163
  deri 1k euro sta tesh kush mos ta ndin
   

Shpërndaje faqen

Loading...