1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fitimet ne AdSense BUG's

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DardanDaci, 19 Mars 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  Hey shqipe qkemi

  A po ju ndodh ndonjerit nga ju qe keni has ne qudira ne AdSense psh mua sod fitimet mu bene ne 750euro ne dite u qudita kur e pash 116 clicks kam 750euro po me duket se eshte ndonje bug, ndersa mbreme nga 140euro qe bera me zbriten ne 5euro diqka eshte duke ndodh u interesova dhe gjeta ne forume se eshte bug deshta te dije a keni edhe ju ndonje problem ?

  Qdo te mire
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  eshte infktu mbase dhe adsense me korona :sweatsmile:
  ps une skam naj prob te tille
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ku osht ajo e mire n ven me ti derku 1k me ti dergu 10k n ket kohe krize
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo paske bere bingo :D
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nuk eshte normale kjo o vlla me 100 clicks me i marr 700euro
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  A te ka hequr ndonje?
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  Po tash i kam 385eur nga gjithsej 860 ishin bere isha duke u qmendur me heret thash qa po ndodh lol
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...