1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim fitimet e mia ne youtube

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Beniidrizi, 28 Shkurt 2019.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje desha te ndaj me ju kete per 365 dit 1,914,234 view a esht mir ky fitim per keto shikime apo dobet ?
  permbajtjet e videos shqip

  [​IMG]
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,486
  Pëlqimet:
  425
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po i pate shqip mirë je mos u qaj.
   
  aimilius dhe Beniidrizi pëlqejnë postimin.
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  ht[​IMG]
  Per njo 2-3 dit channeli i ri dmth
   
  Last edited: 1 Mars 2019
 4. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  shqip a eng ? a i ki videot tua ?
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,704
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me permbajtje shqip super i paske punt vllai mos u anko.
  Po n ads nuk t kan dal kaq t kan dal dikun - 20% a po
   
 6. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  po vlla ashtu diku te -20% dalin
   
 7. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Top USA , 99% jon
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  710
  Pëlqimet:
  427
  Pikë nga trofetë:
  143
  Bravo te lumt mos u ndal te pafsha me miljona.
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,704
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa ke fitu aty , se earnings spe shof
   
 10. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  tregova qe channel i ri para 48 orve te statistiket kshyre , dmth si ka 1 jav qe i kom uploadu e le mo me apliku skom pas vakt ala se kom tjer channel. kto per me shit.
   
 11. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  bravo djema un per gaty 1 muj kam arrit ty baj 1 653 abonete dmth dit ka 300 abonente me rriten ose ma shum
  shikime kam mbi 150 mij ne dit tash vetem pe pres
  Orë shikimi gjatë 12 muajve të kaluar
  3 792
  Duhen 4 000 për shqyrtimin gati eshte mu aktivizue edhe me shperthy
   
 12. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush ka ndonje kanal yt per shitje?
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,704
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  agonn1 Ka me shit bro .
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 14. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mund ta di cfar videosh postoni ?
   
 15. Al7nd

  Al7nd Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje, a mund ta di si ja beni me taksat kur ju vijne leket ne shqiperi?

  jam shume ne hall se kam frike mos mi bllokon banka si te padeklaruara
   
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,704
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  o shoki banaka merr % e vet per transfer ,
  kto lek nuk vijn nga Albania , pastaj -20% i ndal google per tax .
   
 17. Al7nd

  Al7nd Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

  po por si tja vertetoj ktyre ne shqipri une? qe vijne nga google?
   
 18. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ska nevoj tvertetosh gje ti, se banka e sheh vet nga te vijne leket ty. Eshte cdo gje e deklaruar
   
  getrich pëlqen postimin.
 19. Al7nd

  Al7nd Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  dmth duhet me patjeter ti paguaj ato 15% shtetit shqiptar te cilat i fitoj nga jasht
   
 20. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo o vlla, merr leket dhe je nrregull...
  Ste kerkon njeri gje me pagu... tani per tani jo i her, me vone se di ca ligjesh nxjerrin kto QENveritaret...
  Njof djem qe marrin nga 4-5mije euro ne muaj nga AdSense dhe skan paguar asgje perqindje
   

Shpërndaje faqen

Loading...