1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

First Html Css Website

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 18 Nëntor 2018.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetje djem desha te ndaj me juve nje website te thjesht te cilen e kam ber zakonisht per programim te cilen mund te gjeni libra,tutoriale,kode per programmim si fillim e kam bere me te thjesht sipas njohurive te mija per html css por vetëm 30% te punes e kam ber kshtu qe eshte website imja e par me html css

  Website: http://www.all-about-programming.ml/
   
  BlackEagle, G4SHI, Taboo dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje si website e par qe po thu eshte shum mir dhe te pergezoj per punen
  po deshta met pyet diqka ku e ke mesu html css ku i ke marr hapat e pare dhe rrugen deri te krijimi i keti website nqs ka mundsi
  sepse edhe un tash kam fillu me msu html css dhe nashta mkish ndihmu naj kshill e jotja
   
  KMN pëlqen postimin.
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  gjerat elementare html css i kum msu ne w3 schools amo per me msu html css mir e kum msu prej video tuorialeve qe jon ne youtube qe t nimojn shum sepse edhe mu teper um kan nimu po ashtu edhe ne bitdegree.com qe ka free course per html css @RexhepS
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  kam pas edhe projekte tjera te mehershme ama sjun kon diqka tmira qe mi publiku ne forum po kto e kum publiku ma shum per programmim
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit vlla ne w3school ja kom nis hapat i par diqka edhe kom dit prej editimeve te ndryshme qe i bojsha ne theme mirpo po e shikoj pak edhe ate linkun qe me tregove faleminderit shum
   
  KMN pëlqen postimin.
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  https://www.bitdegree.org/ linku i sakt o qiky
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Do te sygjeroja edhe bootstrap pasi do ta beje me professional dhe responsive
   
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gjithsesi do te perdori edhe bootstrap
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 9. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  38
  arlin2 dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 10. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  RexhepS pëlqen postimin.
 11. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
 12. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tutorialet e tij jan shum old kjo e html eshte ne 2011 ky ka 2 vite pa postu kshu qe i ka gjerat outdate
   
 13. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Tregova pak me nalt qe nuk e kom kqyr ket tutorial dhe nuk e pasna vrejt qe e paskan postu ne 2011. Gjithashtu sa i perket asaj qe gjerat i ka outdated nuk e di qka te te them pasi qe ato qe i kom kqyr un te gjitha me kan msu kogja shum.
   
 14. AdGor

  AdGor Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Tutoriale te mira ka edhe Brad Traversy, yt channel e ka Traversy Media.
   
 15. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pom pëlqen qekjo brravo tkoft :)
   
 16. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm shum
   
 17. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pune e mire, shpresoj qe te mos e humbesh vullnetin dhe te avancohesh me tutje.
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...