1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FinSoft - Prezantim i shkurtër

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga F.Ndrecaj, 22 Nëntor 2019.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  Përshendetje antarë të itShqip,

  Desha të bëj një prezantim të shkurtër të programit për menagjimin e restaurantëve/kafiterive. Shpresoj t'ju pelqej.  Shpresoj t'ju ketë pëlqyer, Komentet, sygjerimet, kritikat jan të mirpritura.

  Faleminderit.
   
  miraxh, DardanDaci, Taboo dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Suksese
   
  Gazeta Pse pëlqen postimin.
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  356
  Pikë nga trofetë:
  98
  Nuk ka nevoje per Kritika.

  Sygjerimet.
  1) Permiso dizajnin, beje fleksibel per cdo screen size.
  2) Siguroje me license qe ti menaxhosh ti nga serveri yt dhe jo One-Time payment.
  - Nese mendon per algoritem te forte as mos e mendo fare. Un mund te te jap zgjidhje te thjeshte (por qe eshte shum here e veshtire per ta deshifru) se si ta besh.
  3) Puno te shtosh opsione dhe statistika realtime ne faqe te pare.

  Suksese.
   
  F.Ndrecaj pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  super punim veq layout edhe design tkisha thon me ndryshu pak
   

Shpërndaje faqen

Loading...