1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FindTech.ooo | Web Design & Development

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga F.Ndrecaj, 17 Janar 2019.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Përshendetje,

  Sot desha të shpërndaj me ju webfaqen time personale me ju
  është ende në përpunime besoj maksimumi deri me datë 13 Shkurt do përfundohet e gjith webfaqja , dhe do te keni mundesi qe ti shihni te gjitha projektet e mija dhe ti tesoni ato ne Live Demo.
  Për qdo bug apo diqka rreth webfaqes ju lutem te me lajmeroni pasi qe webfaqja është e sapo hapur.

  [​IMG]
  Webfaqja: https://findtech.ooo
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime eshte nje projekt shum i bukur.
   
 3. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Brravo te lumte vetem vazhdo gjith tmirat
   
 4. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te sygjeroj ti rregullosh disa gabime drejtshkrimore tek pjesa Sherbimet, perndryshe dizajni dhe ideja duken mjaft mire!
   
 5. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mir po doket , suksese
   
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  At header e kisha bo ma t vogel se pom pengon shum ne webfaqe kur po boj scrolling teposht , at menun tkisha preferu background me ndryshu ngjyren kur ndrohet pasi ashtu kalter *Shtepia* spo vrehet mir edhe po doket teper keq.
  Puno ma shum ne drejtshkrim ashtu qysh tka thon antari ma nalt po edhe 2 her na paske tregu njejtin sen ne mes webfaqes poashtu edhe ne footer.
   
 7. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ideja eshte e bukur po ka shume gabime. Ne fillim thua UNE mundem te realizoj pastaj shkruan pse duhet te na zgjidhni NE. Je nje apo jeni nje grup o_O. Ke domin po ke akoma email @gmail (si kuptoj kto persona) Nese don ti tregosh klienteve seriozitet tiduhet te jesh i pari serioz. Services dhe Portfolio ne footer nuk punojne por besoj se kete e din :)

  Shume mire gjithsesi. Nese ke 10 min te lira ne dite dhe don te na ndihmosh tek ose.al, je i mirepritur!
   
  phoenix pëlqen postimin.
 8. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Perdheshendetje ,

  Sic e ceka edhe ne fillim te temes faqja eshte ende ne perpunime dhe jam duke punuar ne localhost dhe keto jan gabime te vogla , sidoqoft faleminderit sepse nga ju kerkova sygjerime.

  @ose.al patjeter , me kontakto ne inbox
   
 9. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Gjithsesi harrova me Cek, un ma shum i besoj Gmail se ktyne email t'domain, edhe nuk osht shum patjeter kjo me pas email me domain tond , un shoh shum kompani qe perdorin gmail dhe njeher per nje her nuk e kam ndermend ta nderroj.
   
 10. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Un Nuk njoh asnje kompani serioze qe perdor gmail... Do te shkruaj ne PM gjithsesi! Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...