1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Filmi i fundit qe keni pare !

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga cMs, 10 Shtator 2012.

 1. cMs

  cMs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ktu djem postoni , ndonje film qe keni shikuar me se fundi , mund te shkruani ndonje pershkrim ,n'qoftese ju ka lan ndonje pershtypje
  Po ja filloj une :
  Dje e kom kqyr kete filmin Hancock dhe mka pelqy teper
  [​IMG]
   
 2. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  The Mechanic
  [​IMG]
   
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  The Raid Redemption (2011)
  [​IMG]
   
  Universal pëlqen postimin.
 4. Mirsad.Bekiri

  Mirsad.Bekiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Red Rock West

  [​IMG]
   
 5. frEEnoR

  frEEnoR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  38
  The Dictator
  [​IMG]
   
 6. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Filmi i fundit eshte LockOut

  [​IMG]


  P.S frEEnoR gabim je , se filimin e fundit e ke shiku me mu , edhe aj ka qen pikerisht LockOut
   
 7. frEEnoR

  frEEnoR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahahahah per pak mem qit nrren :D
  Un menova per filmin e fuundit qe e kom shiku komplet .
  Kta me ty e kom shiku nja 10-15 min. tani kom fjet se sum ka pelqy (N)
   
 8. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  The Expendables 2
  [​IMG]
   
 9. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  The Descent 2
   
 10. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
 11. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  TOTAL RECALL
  [​IMG]
   
 12. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Maqoku me qizme :p :p :p :p :p
  [​IMG]
  Maqoku me qizme :p :p :p :p :p
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,817
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  83
  La Casa De Papel
   
 14. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  I Am Legend
   
 15. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sicario
  Sicario ( Day of the Soldado )
   

Shpërndaje faqen

Loading...