1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Filmi El Chapo a osht i bazuar 100% ne realitet

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga profesori, 10 Maj 2020.

1. profesori

profesori Anëtar Aktiv

Postimet:
    368
    Pëlqimet:
    61
    Pikë nga trofetë:
    28
    Filmi El Chapo a osht i bazuar 100% ne realitet apo eshte vetem film komercial .
    Kush i ka pa krejt seriat e filmit let tregon

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,325
    Pëlqimet:
    784
    Pikë nga trofetë:
    343
    Pa e pare fillimin, por duke pare dhjetra filma qe thuhet bazuar ne ngjarje te vertete ku ne shumicen e rasteve 70-80% mund te jene te bazuar ne ngjarjet e verteta, nuk mendoj se ky do beji përjashtim.

3. profesori

profesori Anëtar Aktiv

Postimet:
    368
    Pëlqimet:
    61
    Pikë nga trofetë:
    28
    Ky thuhet qe shume i vertet po punen e bashkpunimit te tij me shtetin ate se kam kuptu ende ata persona qe ne filem si presidenti ministrat qe kan bashkpunu a jan arrestu edhe ata ne jeten reale te tashme qe edhe ai po e vuan denimin , edhe ni pjes qka skom mujt me kuptu niher shteti e shpall t vekun e masnej pa ndonje shkeputje fillojn e kerkojn e arrestojn .

wolf_mc12 pëlqen postimin.
  4. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,325
    Pëlqimet:
    784
    Pikë nga trofetë:
    343
    Nuk kam shumë info per kete. Te vetem gje qe kam pare para disa kohesh eshte se nje aktor i hollivudit kishte rene ne kontakt me ish te "dashurën" e tij pet te mare te drejtat i nje filmi. Takimi u realizua dite te cilen ai edhe u arrestua përsëri pas arratisjes. Tashme nga aty e tutje nuk di çtë them.

profesori pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...