1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Filmi El Chapo a osht i bazuar 100% ne realitet

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga profesori, 10 Maj 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  368
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Filmi El Chapo a osht i bazuar 100% ne realitet apo eshte vetem film komercial .
  Kush i ka pa krejt seriat e filmit let tregon
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pa e pare fillimin, por duke pare dhjetra filma qe thuhet bazuar ne ngjarje te vertete ku ne shumicen e rasteve 70-80% mund te jene te bazuar ne ngjarjet e verteta, nuk mendoj se ky do beji përjashtim.
   
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  368
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ky thuhet qe shume i vertet po punen e bashkpunimit te tij me shtetin ate se kam kuptu ende ata persona qe ne filem si presidenti ministrat qe kan bashkpunu a jan arrestu edhe ata ne jeten reale te tashme qe edhe ai po e vuan denimin , edhe ni pjes qka skom mujt me kuptu niher shteti e shpall t vekun e masnej pa ndonje shkeputje fillojn e kerkojn e arrestojn .
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk kam shumë info per kete. Te vetem gje qe kam pare para disa kohesh eshte se nje aktor i hollivudit kishte rene ne kontakt me ish te "dashurën" e tij pet te mare te drejtat i nje filmi. Takimi u realizua dite te cilen ai edhe u arrestua përsëri pas arratisjes. Tashme nga aty e tutje nuk di çtë them.
   
  profesori pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...