1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

filmi Die Hard 4 fiksion apo real

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga LinkinParkband, 19 Tetor 2017.

 1. LinkinParkband

  LinkinParkband Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje e kam pare edhe me heret kete film qe behet fjal per nje grup hakerash tash e shikova ne filma24.tv me titra shqip dhe mendoj se disa skena nuk perkojne me realitetin e teknologjise,dikush qe e ka pare kete film qka mendoni eshte me shume fiksion apo real?

   

Shpërndaje faqen

Loading...