1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Filma24 me reklama te Adsense

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga miraxh, 23 Korrik 2022.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje!

  Verejta sot kur hyra tek filma24 qe e kishin lidh me google adsense!

  FILMA24

  Mos ndoshta nuk me ben telefoni mua apo si eshte puna tani? :rolleyes:


  PS: reklamat e adsense dalin vetem kur kerkon nje film
   
  beyourself pëlqen postimin.
 2. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po e drejte, dhe mua me dalin.
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e kan lidhur domain por jan Duke perdorur trick per ti shfaqur
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  po me mire adsense se sa apo ato kompani palaco te tjera.
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  haha se po i plas atyre se po hengren ban n adsense
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  473
  Pikë nga trofetë:
  123
  Po jua jap une nje pergjigje

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  clusterphys dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,138
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  193
  hahahahaha sa te avancum qe jan ber wtf
   
 8. anxhelo1995

  anxhelo1995 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pse po shikon akoma reklama ne 2022? Instalo uBlock Origin dhe aktivizo filtrin per Shqiperine, iken reklamat pergjithmone.
   
  beyourself pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...