1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Filma ne gjuhen gjermane

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 19 Tetor 2018.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  A din ndokush naj film ne gjuhen gjermane por me perkthim shqip, me falni nese eshte kerkese varez
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  ti do film apo video? ne do video gjeramne me titra shqip shiko ketu
   
  Last edited: 20 Tetor 2018
 4. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm, qka ta merr menja a muj e msoj prej shtepise gjuhen a ka gjasa
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  E pse jo. Nese ke deshire gjithçka mund të arrihet.
   
 6. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e din gjuhen angleze ke aplikacione falas ku mund te mesosh gjuhet e huaja si Duolingo ( 200m perdorues )
  Memrise , Quizlet ( flashcards )
   
  meteori pëlqen postimin.
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka 1 or ndite e kam bo me msu haha. Kur spo kam ndisponim spo msoj hiq, se asht mir kapak me pushu truni ma shum kur tpushon ma mir man men haha
   
  Poshnjari dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...