1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Filma me titra shqip!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ramioramio, 12 Nëntor 2019.

?

Filma me titra shqip pa reklama!

 1. Me pelqen!

  6 vote(s)
  75.0%
 2. Nice!

  2 vote(s)
  25.0%
 1. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshëndetje të gjithë, së pari dua te falenderoj forumin itshqip për ndihmën, falë grupit gjeta përkthyesat qe doja për përkthimin e filmave, do doja dhe 1 ndihmë tjetër nga ju anetarët e forumit, nese pëlqen ndonjë serial i mire ju ftoj ta ndiqni te faqja: mistreci.cc pres dhe sygjerime për ndonje ndryshim në faqe, faqja nuk ka reklama fare.
   
  Universal dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,302
  Pëlqimet:
  351
  Pikë nga trofetë:
  138
  Perkthej disa seriale qe nuk jan perkthyer akoma ne faqet tjera ka shum seriale te mira qe skan perkthim faqja eshte ne rregull fokusohu ne filma dhe seriale qka kan not te larte te shikueshmerise dhe jo vetem me perkthy sa me mush faqen
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,544
  Pëlqimet:
  444
  Pikë nga trofetë:
  163
  Sa kohë do e mbani pa reklama?
   
 4. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po ate po bejme, tani jemi te angazhuar me Luciferin, dhe Rick & Morty, do fillojme disa seriale te rinje javen e ardhshme...
   
 5. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk dua tvendos fare pop upe, po paguaj playerin qe te heqin reklamat, por esht goxha shtrenjt, me rritjen e vizitave ka me shum harxhime tek playeri dhe tjerat kuptohet, do mundohem ta mbaj pa reklama sa me gjate...
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  439
  Pikë nga trofetë:
  143
  Wow nice job bro faqja po duket shum mire e thjesht dhe gjithqka bukur te lumt :)
   
 7. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me vjen mire qe tka pelqy :)
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  woow kjo po qe eshte nje faqe e thjeshte ne perdorim.

  Shpresoj te vazhdoni dhe me Serialin "Naruto Shippuden" sepse ke per te pasur shume shikime.

  Suksese per punen tuaj! :) :)
   
 9. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  I hodha 1 sy serialit, mendoj ta vazhdojme neser por se di nese mundemi ta nisim nga sezoni 1 pasi ky serial paska me shume se 700 episode :/
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mendoj ta fillosh nga 1 perderisa askush nuk e ka filluar nga e para.

  episode ka 500 por nese te pakten ben 2 episode ne jave do kishe shume femije dhe adoleshent ne faqen tende :)
   
 11. aimilius

  aimilius Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faqe e mire, urime. Kisha ne fakt ne plan te shikoja nje film, dhe meqe e kishe ti aty e pashe, dhe perkthimi qe me te vertete i mire. bravo.
  Tani sygjerimet, perderisa nuk po vendos reklama, dhe perkthimet i paguan do te thote se nuk e ke problem me buxhetin.
  dhe meqe i je futur kesaj pune, mire do ishte te beje nje seleksionim te filmave qe do perktheje dhe jo cte gjeje perpara.
  pra koha dhe resurset te zene vend per gjera qe ja vlejne. (psh ke nje film homosh brokeback mountain te kategoria romance...)
  nese do iu futesh edhe serialeve, eshte pune vertet kolosale
  ja ca seriale cilesore sipas meje
  Breaking Bad, Prison Break, Black Mirror, House of Cards, Mad Men, Blue Bloods, 007 series, Hercule Poirot, Family guy, Entourage

  megjithate me rritjen e trafikut dhe do kesh shpenzime shume me te medha
   
  bofy dhe ramioramio pëlqejnë postimin.
 12. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  shum shum pun duhet me arrit , une per veti si ndrroje top faqet siq jan filma24 edhe filmaon kto dya jan numer 1 per momentin ne trojet shqiptare !
  Ta shofim ty sa do te hec :)
   
 13. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk e di nese je po i njejti qe kishte dikur mistreci, po ka qene shume me e madhe se filma24, uroj ta rikthesh atje ku e ka pas vendin..
   
  bofy pëlqen postimin.
 14. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une ish pronarin e Mistrecit e njoh personalisht , dhe ky qe e ka hap tash veq e ka qel me menu tjert qe osht mistreci prap !
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,544
  Pëlqimet:
  444
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nuk mendoj ashtu. Nga momenti që mistreci nuk është me pse të mos ta hape nje tjeter?
   
  bofy pëlqen postimin.
 16. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Rrofsh per sygjerimet :)
   
 17. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  filmaon i ka te vjedhme 100% nga faqe tjera si filma24 dhe disa nga tmiat.
   
 18. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ti si ndihesh per kte gje?
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  439
  Pikë nga trofetë:
  143
  Qka ka lidhje qe eshte dikush tjeter ,a duhet me qdo kusht te jete ai person ? Me rendesi te ofron kualitet dhe punë te mire kushdo qoft.
   
  bofy pëlqen postimin.
 20. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bravo, faqja duket shume e mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...