1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje FILMA ME TITRA SHQIP

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga krasniqi01, 7 Prill 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a din dikush qysh me nreq qit problem per me kqyr filma ne faqen filma24.
  po m'shfaqet ?
  streamango.com is blocked
  streamango.com refused to connect.

  ERR_BLOCKED_BY_RESPONSE
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Do e kete fshire videon publikuesi.
  Shife ne ndonje host tjt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...