1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24.com

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Fiksohu, 8 Maj 2020.

 1. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  PERSHENDETJE TE GJITHEVE

  Ju njoftoj me faqen e re per filma me titra shqip pa reklama
  Per momentin i marrim filmat nga filma24 por se shpejti kemi me perkthy filma dhe seriale nga netflixi qe nuk i ka filma24 si ju duket a keni naj sugjerim ose naj sen gabim qe ju duket dhe nese dikush mund te me ndihmoj rreth Dizajnit apo SEO-s le te me shkruaj ne PM
   
  Mr.Gh0$T dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pse genjeni qe nuk reklama? Nga ketu serioziteti jua shumezohet me zero.
   
  Alkeo dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk genjej se ja kam hekur te gjitha ma ka sugjeru dikush me punu pa reklama per ti fituar vizitort dhe i kam hekur por vetem nje ka mbetur dhe spo muj me hek kurrqysh qato do ta zgjidhi sapo te mundem
   
 4. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  paske pop up me sa e pash dhe nje download button duket si ato ads e revenuehits
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 5. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  popup nuk kom t'playerave veq nese t'shfaqen a qato t'revenuehits po e kom amo sun pe gjoj me fshi po sa ma shpejt t'muj e rregulloj
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk ke pse lodhesh me marr linqe. Futu ne dvdshqip.com dhe merr embed. E ke gati me 10-15 linqe te ndryshme.
   
 7. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  jo be bro se s'lodhna tu marr linqe bile nuk i marr hiq po i boj remote upload per 2 sekonda pse mi marr embed prej dvdshqip mja qu fitimin e playerave atij zotnis aty hahahh
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  C'fitim po flet? Embed nuk ka asnje reklame. Reklamat jan nga playerat brenda.
  Gjithsesi une te sygjerova nje rruge te shpejte. Bej si di vete o mjeshter, suksese me fitimet tua bofsh lek sa Mark Zuckenbergu lol
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 9. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  a e merr embed a direct link a qysh ska lidhje hiq prap reklamat qe shfaqen prej playerit atina zotnis t'faqes dvdshqip paret i shtohen n'player n'acc t'vetin
   
 10. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  paska plot reklama mos genje
   
 11. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ai zotnia jam un o mjeshter dhe po te sygjeroj dicka qe e di ca ka brenda. Pastaj se nuk kupton ti eshte muhabet tjeter.

  Suksese dhe njehere.
   
 12. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une te falenderoj shume qe e ke bo at mundesi , e ka tipa qe ankohen po puna ma e lodhshme n ket sport osht mi do upload e ksi gjana ,
  po bravo ty vllaqko ishalla t dhez shume webi
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 13. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  Jo more un e kuptoj amo masi koke ti qaj zotnia ti pothu me i marr embed link from faqja jote qe viewsa qe i marr n'playera une me tu shty ty fitimi ma mir pres 1hor psh edhe e qes n'playera t'mi sesa tjeter kujna edhe pse nuk e boj me ket mnyr por e boj remote upload per 2 sekonda ;)
   
 14. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  2 sekonda? Mesiguri sekondat ecin ndryshe te ti.
   
  profesori pëlqen postimin.
 15. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ka te drejte. Remote Upload aq zgjat 1-2 sekonda por ska dit te shprehet.
   
 16. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  po qaq koh zgat remote upload, mos komento veq kishe qe po thom diqka.
   
 17. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  bile n Ramazan mos rrej nanen ja ** full reklama popup sene vene thet ska!
   
 18. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,677
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  208
  tgjith kan rreklama sepse nuk i hostojn videot vet po perdorin website te tjer e kta website kan rreklama qaq sa tvyn 2GB+ RAM me qel 1 movie
   
 19. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo gje dihet dhe nuk po i kerkon njeri te mos vendosi reklama. Por ashtu si kam komentuar me larte to mos e reklamoi si pa reklama dhe te jete clicbait. Nuk guxon te klikosh se menjehere hapen dritare te tjera qe se merr vesh njeri se cfare pislluqesh mund te dalin. Dhe gjithashtu duhet permendur se ka dhe familjare qe navigojne duke patur familjen dhe femije afer. Këtu nuk jemi ne faqe warez qe ti marim parasysh keto.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ, Mr.Gh0$T dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...