1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë FIFA 20 PS4 FREE ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -f0rGivE., 29 Korrik 2020.

 1. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje, a ka ndonje mundsi me marr Fifa 20 free per PS4 , ose najqysh me ma bo share kush e ka se kam ndegju qe mundet.
  Ju pershendes!
   
 2. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  33
  Në radhë të parë duhet të kesh firmware të PS4-ës në versionin 6.72, ose në versionin 5.05 nëse piratët i kanë bërë lojës backport që të funksionojë në atë version të vjetër. Duhet të gjesh dhe të përdorësh exploit-in nëpërmjet browser-it të PS4-ës, që nuk është stable në këto momente (mund të kesh crash, por jo gjithmonë, vetëm për versionin 6.72, versioni 5.05 është stable).

  Më pas regjistrohu te forumet e DarkSoftware dhe shkarkoje lojën, që është në formatin FPKG.
   
  miraxh dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Per momentin ne store e ke me lirim diku 11-12$ eshte ta blesh.
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  E di lir eshte por spo kam karten te bankes per blerje online.
   

Shpërndaje faqen

Loading...