1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FIFA 15 - Official E3 Gameplay Trailer

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga arbII*, 10 Korrik 2014.

 1. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
   
  gfxD pëlqen postimin.
 2. Arben Saliji

  Arben Saliji Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Loja me e mir e futbollit qe egziston
   
 3. z3r0

  z3r0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  This is game porn, kjo ka me kon amazaing nps4
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pes 2015 ma e mir ;)
   
 5. z3r0

  z3r0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hahahaah po a krahasohet be pes me fifan si toyota me rolls royce
  [​IMG]
   
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shum realistic osht fifa hahahahah !!!
  #PES 4 EVER ! <3
  [​IMG]
   
 7. Arben Saliji

  Arben Saliji Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mos ja fut kot .
   
 8. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kom drejt me jep mendimin tem, nese nuk t'pelqen osht problemi jo dhe jo i imi !
   
 9. Heisenberg

  Heisenberg Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  N'krejt boten thojn Fifa osht ma e mir veq shqiptart e dojni Pes'in
   
 10. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Arsyea pse une e luj pes osht qe i ki krejt kompeticionet, gjithashtu grafiken e ka ma real sa i perket Kits,faces,hair etj. Fifa perpos gameplay psh pasat e shutat qe i bon pak ma mir dmth gameplayn e ka pak me thon ma te mir.. mos t'harrojm se PES ka licens per chl & europalegaue kurse me Fifa kto sun i lun ;)
   
 11. Arben Saliji

  Arben Saliji Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mua me pelqen fifa me shum sepse me duket me reale dhe manager me pelqen ajo pjesa.
   

Shpërndaje faqen

Loading...