1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FIEK

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Artani12, 5 Qershor 2015.

 1. Artani12

  Artani12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Vitin tjeter e perfundoj shkollen e mesme dhe kam deshire mu regjistru ne FIEK.Suksesin e kam te shkelqyeshem mirepo problemi eshte se jam ne drejtim gjuhesor edhe pse mi rroke gjuhet shume kam prirje te madhe edhe per informatik.Pyetja eshte a ka provim pranues per FIEK qfar matematike te bjen ne ate provim qe te preagatitem ma shume.Faleminderit
   
 2. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk ka provim pranues. Vetem beje shume pike nga testi i matures dhe mundesh me u regjistru pa problem! te pershendes

  P.s edhe une kam qen ne gjuhesore... A je ne "Eqrem Qabej" ?
   
 3. Artani12

  Artani12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Po sa pik i ke pas ? :D
   
  mikrotik pëlqen postimin.
 4. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Duhet me pas shum pik per me u pranu p.sh 160 e ma shum edhe matematiken duhet me e dite shum mir
   
 5. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  135
   
 6. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  me 140 pik pa problem regjistrohesh.
   
 7. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  144 une vet i kom pas edhe nuk jom pranu edhe tani u desht ne universitet privat me u regjistru .
   
 8. Artani12

  Artani12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  E ku je regjistru privat ne UBT-a?
   
 9. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Mas pari kur kom dasht me u regjistru i kom kqyr disa prej privateve nuk disha cilin me u regjistru ma seriozi , edhe prej kushteve mate mira mu dok mu AAB edhe u regjistrova.
   
 10. Artani12

  Artani12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  A ka far cilesie ?
   
 11. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Drejt met tregu ma heret u kan ma dobt , prej qe ka ardh Stafi i ri fenomenal osht mundohet met ndihmu gjdo aspekt ne lidhje me kompjuterik , kriteri osht i nalt nuk ka kurfar shance me marr note kaluse pa msu , profesorat shpjegojn teper mir ,edhe kushtet AAB ne pergjithsi i ka shum ma mir se kto tjera , une personalisht nuk i bi asniher pishman qe jam regjistru nket universitet , ne qoft se je i interesun me msu ki me arrit shum .
   
  Artani12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...