1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FIEK - Ingjieneri Kompjuterike

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Noida, 13 Korrik 2017.

 1. Noida

  Noida Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  23
  Naj keshill per test pranues prej atynev qe kan qen ne ket drejtim?
  Edhe a ka naj ven ku muj me u ushtru per tests pranus ?

  Faleminderit
   
 2. Shkodrani

  Shkodrani Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
  Testi pranues i ka 20 deytra nga Matematika, secila detyre 1.5 Pike = 30 Pike total. Detyrat duhet te zgjidhen edhe pastaj te rrethohet pergjigja e sakte. Nese vetem e rrethon pergjigjen, mirepo nuk e ke zgjidh detyren atehere nuk merr pike. Testi kontrollohet nga nje komision.
  Sa i perket ku me ushtru t`kisha rekomandu me shku nje dite te Fakultetit atu afer gjendet nje Fotokopje "VLERA", edhe kerko material per test pranues, merri ato edhe ushtro prej tyne.
  Ketu i ki disa teste pranuese te viteve te kaluara:
  https://www.slideshare.net/artonfeta/fiek-pp-teste
   
  Noida pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...