1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FIEK - Ingjieneri Kompjuterike

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Noida, 13 Korrik 2017.

 1. Noida

  Noida Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  23
  Naj keshill per test pranues prej atynev qe kan qen ne ket drejtim?
  Edhe a ka naj ven ku muj me u ushtru per tests pranus ?

  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...