1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Few Steps Signature | Firme ne pak hapa

Tema tek 'Photoshop' e hapur nga -atdhe, 4 Gusht 2012.

 1. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Doni me bo ni signature tmire,mirepo tmerr kohe e nuk e ki?
  Signature ne 7hapa te lehte!
  Shpresoj qe ju ndihmon atyne qe ja kan fillu nkohe tshkurte me signature,munet mi ndihmu edhe atyne qe e bojn moti​

  [​IMG]

   
 2. WhiteLine

  WhiteLine Anëtar i Njohur

  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Hallall per tuto-n shume qart e ki shpjegu :D +rep.
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Tutorial i mir, por nuk e kuptoj pse e ke shkrujt ndalohet shperndarja? Ateher pse e ki kriju si tutorial. Jam i mendimin perderisa ke vendosur logon tende, aty, ne nje far menyre je siguruar se si i till, origjinal nuk mund askush ta kopjoj...

  Megjithate, suksese...
   
 4. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  Boomerang, ka ndonje qe Svyn sen nese muna me thon kshtu edhe i percjell hapat e tij edhe tani e bon ScreenShot e publikon najkun kishe e ka bo vet !


  Tutoriali i mir, Shpjegimi shum i kjart edhe Signature Mpelen Sidomos nGjyrat :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...