1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje fb monetization

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga orani, 24 Qershor 2020.

 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kam nje fan page fb edhe e kam pas restricted edhe ta me ka hek restricted tash e kam no menoetization violations por nuk e kam ne ad break tash as me jep mundesin e appliku prap as kur far mundesie ka pas naj kush naj provoje te tille flm
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...