1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FB Covers ne Shqip

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga siimon, 6 Qershor 2013.

 1. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pasi shof shume profile te shoqnise edhe te tjere personave neper facebook qe vendosin covera ne gjuhe te huaja mendova qe te filloj me kriju dicka te thjeshte mirpo ne gjuhen shqipe.Mendoj te kete Covera me tematika komike,me simbole shqipetare si dhe me ndonje text sadopak interesant edhe ndoshta dikujt do ti pelqejne.
  Keto jan punimet e para:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  UPDATE:
  [​IMG]

  [​IMG]


  Per madhesine standarte klikoni mbi foto
  Shpresoj te ju pelqejne...​
   
  Last edited: 13 Gusht 2013
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  M'pelqejn veq qat S qitja dika nqoshe ma bukur del
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mu pom pelqejn shum, gjithashtu hyra i kqyra te llogria jote ne flickr kishe shum punime tbukura, suksese
   
 4. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Blerim e kom vendos me qellim aty sepse nese dikush e vendos ne FB ajo mshifet pas fotos profilit edhe nuk pengon ;)
   
 5. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Update Tuna Zogu :p
   
 6. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  mfalni nshprehje veq bitch ma tmadh hala skom pa , edhe 3 gishta mi qon aty nvideo bre ja ... tgjall e dekt

  edhe niher mfalni nfjalor veq spo durohet o njeriz :S
   
 7. Getoard Llugagjija

  Getoard Llugagjija Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
 8. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Update:Ti je legen & Unikkatil
   
  Last edited: 13 Gusht 2013
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,735
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  goxha Punime, Sukses ne te ardhmen,
   
 10. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shum punime te mira
   
 11. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Krejt super te punuara, perfekte.

  p.s/te flickr yt e pashe kete foto me pelqej tej mase
  Code:
  http://www.flickr.com/photos/[email protected]/5610596522/
  nese mund ta besh resize per cover ??!!
   
 12. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  hahhaha e katilit ma e forta (tI JE VEQ 1 TINELL E UNE JOM ORKESTER)
   

Shpërndaje faqen

Loading...