1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fb account old & instagram 12k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga G4SHI, 12 Shkurt 2019.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  43
  Çmimi:

  PM
  Pershendetje Shes Fb accounts old

  po ashtu edhe nje instagram shqiptar 12.2k

  per ma shum ne pm
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  549
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje nga eshte audienca e instagramit
   

Shpërndaje faqen

Loading...