1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fast Browse

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 9 Prill 2017.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshendetje jam duke e zhvilluar një app qe sherben si fast browsve ne mes te aplikacioneve qe janë te instaluara dhe websiteve .
  App shihet ne video .
  Mirëpres kritika & Sugjerime !
   
  Last edited: 9 Prill 2017
  boom3rang, F.A. dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  I mir por nuk i hyn ne pune askujt kjo , dhe nuk qenka aq "faster" deri sa e hap kte program me mir e hap google direkt dhe e kerkon ate qe te duhet dhe close google deri sa te shenosh 10 her e heki chrome X dhe e hapi :p

  Shiko ndonje app qe ke dobi per mua nuk me duk i vleshem . Suksese ne aplikacionet tjera
   
 3. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  faster bahet se e la ne momentin kur te ndizet pc mu aktivizu e te kryn punë ma shpejt edhe ma lehtë sa e hap google plus me shkru url vetem hyn ne app edhe vetem e mrin e site edhe direkt ne te
   

Shpërndaje faqen

Loading...