1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fast and Furious Showdown

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga albo88, 23 Maj 2013.

?

Ju Pelqen?

Poll closed 30 Maj 2013.
 1. PO

  75.0%
 2. JO

  25.0%
 1. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  System Requirements
  OS:Windows 7 or (Windows® XP32/XP64 (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2)
  Processor:Intel Core 2 Duo 2.6 GHz or AMD Phenom X3 8750
  Memory:2 GB RAM
  Graphics:GeForce 8800 GT series with 512 MB RAM or ATI Radeon HD 4850 with 512 MB RAM
  DirectX®:9.0c
  Hard Drive:2 GB HD space
  Sound DirectX 9.0 –compliant sound card

  Gjykimi im mbi lojen
  si gjith adaptimet e filmave te tjer ne lojra edhe kjo eshte kot fare
  grafika skarco karaktere koti pa pik emocioni loje shkel e shko
  por me gjith ate ky missioni qe kam rregjistru ke video me posht ishte i lezetshm
   
  Blerim R. dhe boom3rang pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...