1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet mbeshtetese te Cokollata.net Network

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga LOST, 19 Nëntor 2021.

 1. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  E ku ka me mire sesa te vendosesh nje platforme komunikimi mes vizitoreve ne webfaqen tende?
  COKOLLATA.NET NETWORK jua ofron Falas!
  Lidhje direkt ne chat ne dhomen kryesore #Shqiperia
  Si dhe Lidhje te personalizuara ne dhomen qe ju keni krijuar dhe doni te mblidhni vizitoret e webfaqes tuaj per te bashkbiseduar me to.

  Ketu po Listoj Faqet mbeshtese te ketij rrjeti.

  PS: Nese kerkoni partneritet Komentoni ketu!

  :- http://Pasqyrat.com
  :- http://Zonaime.com
  :- http://Cokollata.org
  :- http://Undheti.al
  :- http://Cokollata.net
  :- http://CokoForum.net
  :- http://KuizShqip.com
  :- http://Hajde.chat

  Chat-i është aktiv - Mbi 150 shqiptar në linjë
  Pershendetje!

  Ne bashkpunim me nje nga rrjetet me te medhenje te chatit shqiptar ne platformen IRC*.Ju komunikojme se hapesira Chat eshte Aktive.
  Mund te futeni ne hapesiren Chat nga Menuja siper nen emrin "CHAT": Vendosni Pseudoniumin qe deshironi te mbani dhe klikoni "Futu ne Chat"

  Ne Chat ndodhen mesatarisht mbi 150 shqiptar ne linje nga e gjithe bota. Respektoni bashkefolesit dhe respektoni rregullat e chat-it.
  Edhe nje here mund te navigoni nepermjet Chat Cokollata.net

  Ju urojme Argetim te kendshem!
   
  Last edited by a moderator: 19 Nëntor 2021
  AlbaHost dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  120
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime Bisha, e paske mar seriozisht kesaj radhe.

  Me sa mbaj mend une cokollata ka qene server shume i vjeter, kush e administron tani?

  Suksese, ishalla u ecen javat ndihmojne shume.
   
  LOST pëlqen postimin.
 3. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...