1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqen me fansa shqiptar 343k likes - Instant aktiv

Tema tek 'Shitje' e hapur nga diamantsallahu, 19 Qershor 2020.

 1. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Per cmim dhe faqen ne DM
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  qmimi dm faqen
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  597
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  sa eshte qmimi
   
 4. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  E ke akoma ne shitje?
   
 5. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 6. arsi88

  arsi88 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese e ke akoma, dm infot mbi faqen
   
 7. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  e ke ne shitje nese jo qmimin dm
   
 8. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  djema, 10 mije euro kushton faqja, per info tjera dm
   
 9. MHOLY

  MHOLY Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A osht verified a cka? Sa ke pas revenue mujore nese je tu dasht me shit 10k?
   

Shpërndaje faqen

Loading...