1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqen 360k top usa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  Çmimi:

  2000
  Shes faqen 360k top usa niche Pit Bulls faqja eshte full origjinal nuk eshte clone nuk esht bere ndonje her merge, emri sju ka ndryshu asniher per faqen jap garancion qe nuk eshte e vjedhur kujt i intereson pm per me shume.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,181
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  link qe ke munsi edhe top fans
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ne pm i ke vlla.
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vlla e ke hala kete faqen apo e ke shit
   
 7. Jonitrah

  Jonitrah Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa kushton ?
   
 8. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 9. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faqja osht shit moti kqyrne daten 2019 u kon postimi.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...