1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqen 18k top usa 50euro

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  50
  Shes faqen 18k top usa niche Quotes cmimi 50euro.
  Te interesuarit pm.
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,791
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  93
  qoma faqen
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ta dergova pm.
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  link ?
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  me dergo faqen pm nese mundesh
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ne pm e ke vlla.
   
 7. stringx

  stringx Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe mua ma dergo nese mundesh.
   
 8. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pm e ke.
   
 9. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me dergo dhe mua
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  nese behet pagesa paypal me dergo link ne pm.
   
 11. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Paypal se perdori vlla veq payoneer nese ki.
   
 12. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  e ke shitur akoma? nese jo shkruaj ne pm
   
 13. xhoen

  xhoen Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Sa esht cmimi
   
 14. 666XFACE

  666XFACE Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 15. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese nuk eke shit hala dergomane pm linkun e faqes.
   
 16. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faqja osht shit tema mundet te mbyllet faleminderit.
   
 17. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 18. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nqs eshte ne shitje me co link
   
 19. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faqja osht shit e kom cek edhe me lart.
   
 20. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,250
  Pëlqimet:
  1,249
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kastriot, lexo rregulloren perndryshe heren tjeter te dergohen temat ne depo dhe ka mundesi qe te perjashtohesh.
  Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...