1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqe tgatshme per adbreak

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albozr, 18 Shtator 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,226
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  93
  shiten faqet full green per adbreak vetem me fut banken dmth te plotsuara liket minutat te gjitha

  fansat jon mix

  liket nfaqe +10k

  qmimi 150e
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,870
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  linkat pm
   
 3. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  pm dergoma linkun
   
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  666
  Pëlqimet:
  284
  Pikë nga trofetë:
  108
  pm linqet . nqofse ki shum te diskutojm per naj cmim per gjitha .. !
   
 5. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  link n pm
   
 6. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  454
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  link pm dergoma
   
 7. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  link pm nese ke faqe per shitje
   
 8. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  fan page kush ka me shit pm folmi se pom duhet urgjentt
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,870
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  une e kom ni faqe spaska like veq koka gati per instant ja fut domain pak trafik dergon edhe kryhet
  Complete these three steps to begin publishing Instant Articles
   
 10. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  A bon mem dergu linkun
   
 11. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ka mundesi linkun pm
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,226
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  93
  jane shit te gjitha Faliminderit
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...