1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqe sociale komuniteti i pare shqiptar

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga strong iptv22, 14 Shkurt 2023.

 1. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jep pak me shume info per projektin.
   
 3. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Projekti synon nje fcb shqiptar ku mund te kene akses te gjithe dhe pa restrikte ose bllokim llogarie kjo me shume eshte per ne shqiptaret por shikoj qe ka interes edhe nga te huajt.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...