1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe Shqip 35k ....

Tema tek 'Shitje' e hapur nga shqipbook, 6 Nëntor 2018.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  250
  Qmimi 250E me posht i keni foto Audiencen
  nuk esht aplikuar per instant
  per me shum info n PM

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  shoki ake shit ket faqen dhe qoma linkin
   
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  faqja so nshitje mo,
  kalo mire.
  tema mund te mbyllet
   

Shpërndaje faqen

Loading...