1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe shqip 31.5k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 9 Shtator 2021.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  Çmimi:

  80
  Shitet faqja shqip 31.5k faqja nuk osht kon aktive 1 koh shitet per arsyje mos perdorimi qmimi fix 80 euro
  P.s: Emri nuk i ndryshohet!
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ma dergo linkun ta shoh
   

Shpërndaje faqen

Loading...