1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe shqip 10k aktive

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Shtator 2021.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  Çmimi:

  100
  Shes faqe shqip 10k aktive kujt i intereson pm ja dergoj link.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ma dergo linkun
   
  KastriotKoti pëlqen postimin.
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  PM e ke vlla.
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  938
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  a ke mundsi edhe mu me ma dergu
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  PM e ke vlla
   
 6. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun
   
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  PM e ki vlla.
   
 8. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  161
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  KUR TE MUNDESH MA NIS EDHE MUA LINKUN
   

Shpërndaje faqen

Loading...