1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe shqip 10k aktive

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Shtator 2021.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  614
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  Çmimi:

  100
  Shes faqe shqip 10k aktive kujt i intereson pm ja dergoj link.
   

Shpërndaje faqen

Loading...