1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqe ne Facebook !!

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Ardian, 26 Qershor 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje me heret para 5-6 shum shpejt i rritsha faqet ku ne dit i dergojsha +500 like , tani ka ndryshuar shum gjera , si mendoni ta rris nje faqe nga fillimi ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...