1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqe facebook dhe instagram

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albozr, 18 Mars 2020.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shiten Faqe top usa qe kan gjeneruar shum lek ne adbreak por tani jane lost
  shitet instagram shum aktive top usa 1-2 k rritet ndit
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  854
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  sa k i ka ig ?
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  Prej 60k deri 342k
   

Shpërndaje faqen

Loading...