1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe 94k top usa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 7 Janar 2019.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  250
  Shes faqe 93,949 fansat usa dhe mix niche osht GTA faqja esht me video dhe e ka mundesin me apliku ne ad break vetem minutazhen duhet permbush kujt i intereson per me shume pm cmimi i diskutushem.

  [​IMG]
   
 2. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  e ke shitur akoma? nese jo kontaktom ne pm jam i interesuar per faqe
   
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  nese nuk eshte shit akoma me thuj
   
 4. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e ke akoma faqen me shkruaj ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...