1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe 61.5k follow usa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albozr, 29 Prill 2020.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  Çmimi:

  600€

Shpërndaje faqen

Loading...