1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanspage me instant article

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 27 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITShqip shesh fanspage per fb 50k me instant article aktive faqja nuk ka shum aktivitet se nuk kum postu moti veq instant article e ka aktive.
  Per me shum detaje PM!
   

Shpërndaje faqen

Loading...