1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fansat e Arsenalit bashkohen këtu..!!

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga CybeRnotic, 5 Shkurt 2012.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Spo di me cilin ekip je veq hajt se as ju sjeni ma nhije :p
   
 2. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  ja ju ashiqare 10 javt e para jeni n'top tani luftoni per chl :p
   
 3. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nqito kushte qysh i ka pas Wengeri, secili trajner as top 4 sun e kish mrri. Tek qitash kan fillu ndryshimet nklub
   
 4. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ani ku rpo folin do fansa te barcelonave e realave qe jon bo tifoza te tyne veq mas ronaldos e messit lot perpjet pom shkojn.A me ju ik qata lojtar normal e dojn ekipin tjeter haha
   
 5. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mu veq per Barcen edhe Milanon ma nin, qeto 2 ekipe i kom kshtu per tjerat veq i kqyri qe e percjelli futbollin. sa i perket n'angli arsenali sdi mos qka lyp me ata lojtar, qitash pak ju ka forcu vjet reali sivjet barca me lojtar pak ma nivel t'nalt se krejt ner mesatare i keni :p
   
 6. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
  Ja na jemi hala ma keq , asht shum e vertet , BLACK&BLUE FC.INTERNAZIONALE DI MILANO .
   
 7. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  A pe she qysh ja qellova :p
   
  meteora pëlqen postimin.
 8. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,929
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Arsenal tani është ekipi i tretë në botë më i ndjekur në Twitter pas FC Barcelona dhe Real Madrid C.F me 8.59m ndjekës.
   

Shpërndaje faqen

Loading...