1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage top usa full premium !

Tema tek 'Shitje' e hapur nga H!TM3N., 13 Janar 2018.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Shes fanpage top usa full premium faqja ka 106k following ne facebook.

  Faqja osht shum aktive ma posht mundeni mi pa disa foto:

  Ketu posht osht reach javor

  [​IMG]

  Ketu jan followersat prej cilave shtete jan

  [​IMG]

  Poshte e shihni se eshte shum aktive ne video

  1

  [​IMG]

  2

  [​IMG]
  [​IMG]

  3

  [​IMG]

  Edhe fotot ecin mir

  [​IMG]

  [​IMG]

  Per linqe mos te flasim :p

  [​IMG]

  [​IMG]

  Djem mbi 1k dollar ksaj faqe ja kom nxerr per 1 muaj andaj mos um shkruni palidhje me jav shit fal, ata qe i din qmimet e faqev e din sa e ka hakin link edhe price mundeni mi marr ne pm vetem te interesuarit serioz te shkruajn.
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Sa e ka cmimin, dergoma dhe link nese mundet.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Sa qminin edhe link , masi je antar i it
   
  Konnty pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  By the way faqja edhe ndrrohet me instagram shqiptar +100k qe osht aktiv kuptohet
   
 5. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cmimi i faqes??,

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 6. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nese nuk o shit cmimi PM :)
   
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Repost:
  Faqja ndrrohet me faqe shqiptare faqja momentalisht eshte duke marr +10k reach ne linqe deri ne 40k
   
 8. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  189
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  tkam shkrujt PM
   
 9. taulanti

  taulanti Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa eshte cmimi i kesaj dhe mundesh te me dergosh linkun ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...