1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Fanpage shqiptare paguj mir

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga H!TM3N., 16 Dhjetor 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  792
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  78
  Blej fanpage shqiptare i paguj mir sa ta ket hakin veq let jon pak aktive
   
 2. psychooo

  psychooo Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  vlla lajmrojm qit nr +37745648383 kom diqka
   
 3. Granit.

  Granit. Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Tkom shkru mesazh faqe shqip 145 k
   
 4. DOTS

  DOTS Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  16k shqip all
   
  taulanti pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...