1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Fanpage Shqiptare 30k +

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Vaalmir1, 30 Qershor 2017.

 1. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blej fanpage shqiptare , ska lidhje a osht futboll a osht muzik ,
  le tjet ma e madhe se 30k
  veq me kon aktive
  kush ka let lajmrohet flm
   
 2. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. profesori

  profesori Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Blej edhe une faqe shqiptare aktive , me qmime normale
   

Shpërndaje faqen

Loading...